חמישה טיפים לפני תכנון מסיבה - בית דפוס דיזנגוף 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישה טיפים לפני תכנון מסיבה

 
כל מי שאי פעם היה צריך לתכנן מסיבה בהיקף בינוני ומעלה, בוודאי יודע שמדובר במשימה לא פשוטה כלל וכלל. גם כיום, בעידן הרשתות החברתיות שהופכות הכל לזמין וקל יותר, תכנון מסיבה הוא משימה שהלוגיסטיקה שלה לא פשוטה כלל וכלל, ואנחנו כאן בכדי לסייע לכם ולתת לכם כמה קווים חשובים ודברים שחשוב לזכור לפני שאתם מתכננים את המסיבה שלכם – כולל שירותי בית דפוס שאולי לא הבנתם שנחוצים לכם לקראת מטרה זו.
 
 

מה צריך לקחת בחשבון?

 
  • למסיבה צריך להזמין – לעתים קרובות, כאשר מדובר במסיבת יום הולדת רשמית ורחבה למדי, יש צורך בשירותים של בית דפוס עבור עיצוב והדפסת ההזמנות, ולא מספיק להשתמש רק במדיה חברתית כזו או אחרת. 

  • מסיבה צריך לקשט – גם כאן, שירותים של בית דפוס יכולים להיות רלוונטיים במיוחד עבורכם – להדפסה של קישוטים בהיקף נרחב עבור המקום בו המסיבה מתבצעת. 
 
 
 
הזמנות לאירועים
 
 
 

  • לוגיסטיקה ואוכל – הלוגיסטיקה של מסיבה היא לעתים קרובות דבר מתיש למדי, והדרך הנכונה ביותר לתכנן אותה היא בצורה קפדנית, מול רשימה או באמצעות שירות המתמחה בהפקת מסיבות

  • התאמת המסיבה לקהל היעד – אמנם אנחנו האנשים החשובים ביותר במסיבה שאנחנו מארגנים, אך בכל זאת כדאי להתאים פרטים כמו מוזיקה, אוכל, שתייה ואטרקציות אחרות לקהל היעד של המסיבה אותה אנחנו מתכננים. 

  • להשאיר כמה שפחות למסיבה עצמה – במהלך המסיבה עצמה, אנחנו צריכים להתרכז רק בהנאה ולא בלוגיסטיקה וכאבי ראש אחרים – כדאי לתכנן היטב את הכל לפני יום המסיבה עצמו ובו להיות פנויים ומהנים.
 

בית דפוס דיזנגוף 10 - הדרך להצליח בתכנון המסיבה שלכם

 
בכל מה שנוגע לעבודות הדפוס האיכותיות שנחוצות לכם בתכנון המסיבה שלכם, דפוס דיזינגוף 10 בע"מ הוא בית דפוס איכותי שמתמחה בדיוק בסוג העבודות שנחוצות לכם – מהדפסת ההזמנות ועד כל סוג אחר של הדפסה שיכולה להיות נחוצה לכם. פנו אלינו עוד היום ותקבלו את המעטפת האיכותיות ביותר שנחוצה לכם.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו 5284483–03 או צרו קשר דרך האתר .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
‪Google+‬‏
אבן גבירול 30, תל-אביב   |   טל': 5284483 - 03   |   פקס: 5283695 - 03
דוא"ל למשלוח קבצים: dizi@spotnik.com   |   דוא"ל להצעות מחיר: zm15@zahav.net.il
שעות פעילות הדפוס:ימים א' - ה' - 08:00 - 16:00, יום ו' -  סגור
חניה חופשית בחניון היכל התרבות ללקוחות דפוס דיזנגוף כנגד הצגת חשבונית