מדוע מפיקים מדבקות מודפסות? - דפוס דיזנגוף 10 בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדוע מפיקים מדבקות מודפסות?

 
בתי עסק רבים, כמו גם ארגונים ללא כוונת רווח, מעוניינים להזמין עבודות שונות של הדפסות על גבי מדבקות. חשוב מאד לזכור כי מדבקה שנצמדת למשטח מסוים, נשארת עליו לאורך זמן, ומכאן ברור שיש יתרון חשוב מאד לפרסום על גבי מדבקה - זה פרסום שנשאר ובסופו של דבר גם נצרב בתודעה. חשוב מאד להבין כיצד נעשות עבודות ההדפסה על המדבקות וחשוב מכך - באילו מוצרים סופיים, עושים שימוש במדבקות המודפסות, וכיצד הדבר יכול לתרום לעסקים ולארגונים שונים.
 

כל היתרונות בהדפסה על מדבקות

 
● כריכה לתוצרים - ניתן להדפיס מדבקות בתור כריכות לתוצרים רבים של בתי עסק. כך למשל, אם מדובר על כריכות לחוברות הסבר מיוחדות, לחבורות שיווק, אך אפילו לפנקסי קבלות של העסק - בכל המקרים הללו המדבקות המודפסות מספקות מענה מעולה.

● הדפסת כרטיסי ביקור - יש מי שמשתמשים בהדפסה על מדבקות, בתור מוצר משלים לכרטיסי הביקור. בתהליכי ההדפסה, אפשר ליצור מדבקות עצמאיות, אך ניתן להשתמש בתבנית שלהן גם לטובת עיצוב כרטיסי הביקור, שכמובן להם יש תפקיד חשוב ביצירת קשר עם לקוחות.

● הדפסה על מגנטים - עסקים רבים מפרסמים את עצמם על גבי מגנטים שהם מחלקים ללקוחות או לעוברי אורח. הפרסום על המגנטים הוא אפקטיבי מאד, וזו דרך נהדרת להגיע לבתי הלקוחות בקלות.

● פליירים לחלוקה - ניתן להדפיס מדבקות גם על פלאיירים שונים שמיועדים לחלוקה או לתליה. כך אפשר לתלות את הפלאיירים בקלות על קירות או על לוחות מודעות, מבלי שאלו ירדו מהמקום. זו עוד דרך אפקטיבית ומעולה לפרסום.

● אחידות – ניתן לבחור עיצוב אחד למדבקות, ואז מדפיסים אותן על משטחים שונים - כרטיסי ביקור, מגנטים, כריכות וכיו"ב, כך שיש אחידות בכל המוצרים של החברה.
 

המענה המושלם בבית הדפוס

 
בבית הדפוס של דיזינגוף 10 בע"מ, אתם מקבלים את הפתרון המושלם והמקיף ביותר שיש. ניתן למצוא בשירות המיוחד של מדבקות מודפסות יחס אישי לכל הלקוחות שלנו, ואפשרויות לתוצרים מגוונים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
‪Google+‬‏
אבן גבירול 30, תל-אביב   |   טל': 5284483 - 03   |   פקס: 5283695 - 03
דוא"ל למשלוח קבצים: dizi@spotnik.com   |   דוא"ל להצעות מחיר: zm15@zahav.net.il
שעות פעילות הדפוס:ימים א' - ה' - 08:00 - 16:00, יום ו' -  סגור
חניה חופשית בחניון היכל התרבות ללקוחות דפוס דיזנגוף כנגד הצגת חשבונית