עיצוב כרטיסי ביקור – חזות העסק שלכם - דפוס דיזנגוף 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב כרטיסי ביקור – חזות העסק שלכם

 
גם בעידן הדיגיטלי יש לכרטיסי ביקור חשיבות עצומה, ואין לזלזל בהם כלל. אז נכון שכיום כל אחד מסתובב עם סמרטפון, ויכול לגלוש בכל מקום, ולהשתמש באין ספור אפליקציות לצרכים שונים, אבל הדבר אינו מביא את העסק שלכם לידיעתו. כרטיסי ביקור הם למעשה חזות העסק שלכם, והם מאד נוחים לשימוש, ומאד נוחים לצרכי שיווק ומכירות. אנשים המקבלים כרטיסי ביקור ליד מתייחסים אחרת לעסק שלכם, מאשר אם נתקלו בו במקרה באינטרנט. כרטיס ביקור משדר נוכחות, עיצוב ומעל לכל - נגישות מיידית.

הצורך בכרטיסי ביקור מובן לכל אחד, ואין כמעט עסק שלא מדפיס לעצמו כרטיסי ביקור לצרכים שונים. יש עסקים המדפיסים כרטיסי ביקור לעובדים השונים שלהם, על מנת להגדיר את תפקידיהם בחברה, ויש המדפיסים כרטיסי ביקור של העסק עצמו, כדי לקדם אותו כפי שהוא. אחרים מדפיסים כרטיסי ביקור לצרכים שונים. בגלל הכמות הגדולה של כרטיסי ביקור בשוק יש לבדל את הכרטיס של העסק שלכם על ידי עיצוב מקורי וקליט, כדי שיעשה את הרושם המצופה ממנו.

עיצוב כרטיס ביקור לכל שימוש


למעשה כל כרטיס ביקור זקוק ליד של מעצב כדי להפוך אותו לכרטיס מיוחד ומקורי. על העיצוב להתחשב בכמה וכמה מרכיבים חשובים הן מבחינת הפרטים שעל הכרטיס, והן מבחינת העיצוב האסתטי שלו. על המעצב להתחשב באלמנטים הבאים, כדי לעצב כרטיס פרקטי שנראה טוב:

  • לוגו העסק 
  • פרטי העסק – כתובת, טלפונים, דוא"ל, אתר אינטרנט וכדומה 
  • פרטים אישיים – במידה והכרטיס הוא אישי – שם ותפקיד 
  • פרטים מזהים אודות תחום העיסוק של העסק

את כל הפרטים החשובים הללו ניתן להדפיס בצד אחד או בשני צדדים של כרטיס הביקור. לאחר שמחליטים על כל הפרטים הללו, ועושים להם הגהה מספר פעמים, מתחיל שלב העיצוב. עיצוב כרטיסי ביקור יכול לנוע מן הפשוט והקלאסי, ועד לכרטיסים "משוגעים" בצבעוניות רבה, ובאלמנטים שונים של עיצוב.

המעצב מחליט על צבע הכרטיס, שעליו יודפסו כל הנתונים והפרטים השונים, ושעל גביו יעצב את צורת הכרטיס הסופית. ניתן לבחור ממגוון רחב של צבעים וגוונים, או להשאיר את הכרטיס בצבע אחד על נייר מצבע מסויים או על נייר לבן. גם בחירת סוג הנייר ואיכותו היא חלק מעיצוב הכרטיס, כאשר ניתן לבחור בנייר מהודר, נייר עבה במיוחד או בנייר סטנדרטי.

דמיונו של המעצב הוא שיביא את עיצוב הכרטיס שלכם לקו הגמר ולייחודיות שלו. שילוב נכון בין הפרטים, הלוגו ומרכיבי העיצוב הוא שיקבע את המראה הסופי של הכרטיס. מכיוון שכיום נעשה הכל במחשב, תמיד ניתן לבחון את ההצעות השונות, לבקש שיפורים או תוספות, ועל ידי כך לפקח על עבודת העיצוב לשביעות רצונכם המלאה.

לאחר העיצוב יש להקפיד על בית דפוס מעולה, על מנת שידפיס לכם את כרטיסי הביקור באיכות הגבוהה ביותר, ובאמצעות מכונות הדפוס המקצועיות ביותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
‪Google+‬‏
אבן גבירול 30, תל-אביב   |   טל': 5284483 - 03   |   פקס: 5283695 - 03
דוא"ל למשלוח קבצים: dizi@spotnik.com   |   דוא"ל להצעות מחיר: zm15@zahav.net.il
שעות פעילות הדפוס:ימים א' - ה' - 08:00 - 16:00, יום ו' -  סגור
חניה חופשית בחניון היכל התרבות ללקוחות דפוס דיזנגוף כנגד הצגת חשבונית