פולדרים ופרוספקטים- בית דפוס דיזנגוף 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פולדרים ופרוספקטים

 
 
דפוס דיזינגוף 10 בע"מ נותן לכם טיפ: כך תשדרגו את העסק שלכם!
 
כבעלי עסק, בוודאי אתם יודעים עד כמה רושם ראשוני הוא דבר חשוב. אחד הדרכים ליצור רושם שכזה הוא באמצעות פולדרים שבתוכם תכניסו פרוספקטים אודות העסק שלכם. דפוס דיזינגוף 10 בע"מ מדפיס פולדרים, פרוספקטים ומפיק עבודות דפוס נוספות. כך הוא מספק מענה מקיף עבור לקוחות עסקיים.
 

חשיבותם של פולדרים ופרוספקטים


פולדרים הם למעשה סוג של תיקיות, אשר מכילות בתוכן דפי מידע (פרוספקטים) פרסומיים ומידע אודות המוצרים ו/או השירותים שבית העסק שלכם מציע. לרוב מקובל לחלק אותם בכנסים גדולים, בוועדות, באירועי יחצ"נות והשקה ובפגישות מכירה עם לקוחות פוטנציאליים. אותה תיקייה עם עלונים, היא הפנים של העסק. תפקידה להעיד על אמינותכם ומקצועיותכם, ולספק מידע כללי על בית העסק שלכם. פולדרים ופרוספקטים איכותיים, בעלי עיצוב אטרקטיבי ואלגנטי, ישאירו על הלקוח רושם חיובי וישכנעו אותו לבחור בעסק שלכם ולא במתחרים.
 

טיפים חשובים!

 
  • בפולדרים יש מעין כיס או שניים, שלתוכו מכניסים את הפרוספקטים של העסק, הצעות מחיר, פרופיל חברה או כל מידע שיווקי אחר. על גבי הכיס בדרך כלל יש חריץ, שאליו ניתן להכניס את כרטיס הביקור שלכם.
     
  • על מנת ליצור עיצוב יוקרתי, מקובל לצפות את הפולדר בלמינציה ואף להוסיף גימורים שונים – הטבעות, הבלטות וכדומה.
     
  • הפולדר עצמו חייב להציג לכל היותר לוגו, כתובת אתר אינטרנט, טלפונים וסלוגן. כך, כאשר יישארו עודפים מהפולדרים, אך תרצו לשווק מוצרים/שירותים אחרים, עדיין תוכלו להשתמש באותה כריכה ורק לשנות את הפרוספקטים שבפנים. כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף.
 

נשמח להדפיס עבורכם פרוספקטים ופולדרים

 
במהלך שנות פעילותינו הדפסנו אינספור מוצרים מודפסים ואיכותיים לצורך קד"מ ופרסום. אנו מתמחים בעיצוב והפקת עבודות דפוס מכל הסוגים, תוך דגש על שימוש במדפסות חדשניות ואיכותיות, בעיצוב המותאם למיתוגכם ובשירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 
נשמח לעמוד לשירותכם. צרו עמנו קשר עוד היום 5284483 - 03 .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
‪Google+‬‏
אבן גבירול 30, תל-אביב   |   טל': 5284483 - 03   |   פקס: 5283695 - 03
דוא"ל למשלוח קבצים: dizi@spotnik.com   |   דוא"ל להצעות מחיר: zm15@zahav.net.il
שעות פעילות הדפוס:ימים א' - ה' - 08:00 - 16:00, יום ו' -  סגור
חניה חופשית בחניון היכל התרבות ללקוחות דפוס דיזנגוף כנגד הצגת חשבונית